Evden Eve Antalya | Antalya Evden Eve | Sarıcan Nakliyat Antalya

KURUMSAL

Evden Eve Antalya Nakliyat

Yeni evinize taşınırken yaşadığınız heyecanı paylaşıyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Titizlikle koruduğunuz eşyaları taşınırken oluşabilecek zararlardan ve deformasyondan korumak için pratik, taşıma kolaylığı sağlayan paketleme yöntemleri kullanıyoruz. Biz Antalya Nakliyat, evinizi taşımadan önce dilerseniz expertizhizmeti desunuyoruz. Eşyalarınızı gördükten sonra sizi taşıyacak aracı seçiyoruz. .

Şehir içi nakliye için Antalya’da hizmet veren firmamız şehirlerarası nakliyeyi de hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda aracın takibi yapılmakta, bulunduğu konum ekip arkadaşlarımız tarafından bildirilmektedir. .

Uzun yol için tasarlanmış araçlarımızın kasasına eşyalarınız uzman personelimiz tarafından dengeli bir şekilde yerleştirilmekte, sabitlenmekte, yol durumundan kaynaklanabilecek hasarlar en aza indirilmektedir.
Sarıcan Evden Eve Nakliyat Sarıcan Nakliyat Antalya olarak çalışma alanımızın temelini oluşturan evden eve nakliyat kapsamında asansör de kullanıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, para kasası, müzik aletleri gibi eşyalar parçalara ayrılabilir nitelikte değildir


Anasayfa
Kurumsal
Referanslar
İletişim
Copyright © 2014 KaliteliPanelci