Evden Eve Antalya Nakliyat

 

nakliyat antalyaAntalya Evden Eve Nakliyat

Yeni evinize taşınırken yaşadığınız heyecanı paylaşıyoruz.  Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Titizlikle koruduğunuz eşyaları taşınırken oluşabilecek zararlardan ve deformasyondan korumak için pratik, taşıma kolaylığı sağlayan paketleme yöntemleri kullanıyoruz.  Biz Antalya Nakliyat, evinizi taşımadan önce dilerseniz expertizhizmeti desunuyoruz. Eşyalarınızı gördükten sonra sizi taşıyacak aracı seçiyoruz. 

 

Şehir içi nakliye için Antalya’da hizmet veren firmamız şehirlerarası nakliyeyi de hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir.  Şehirlerarası taşımacılıkta siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda aracın takibi yapılmakta, bulunduğu konum ekip arkadaşlarımız tarafından bildirilmektedir. Uzun yol için tasarlanmış araçlarımızın kasasına eşyalarınız uzman personelimiz tarafından dengeli bir şekilde yerleştirilmekte, sabitlenmekte, yol durumundan kaynaklanabilecek hasarlar en aza indirilmektedir.

 

Sarıcan Nakliyat Antalya olarak çalışma alanımızın temelini oluşturan evden eve nakliyat kapsamında asansör de kullanıyoruz.  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, para kasası, müzik aletleri gibi eşyalar parçalara ayrılabilir nitelikte değildir. Apartmanın asansörüne sığmayacak büyüklükte ise biz taşıma esnasında modüler asansörü öneriyoruz.  En üst katlara ulaşabilecek yükseklikteki asansör hacimli eşyalarınızı taşımada en büyük yardımcımız. Uzman ekibimiz tarafından asansörle indirilip araca yerleştirilen eşyalarınızı aynı titizlikle yeni evinize taşıyoruz.

 

Ev değiştirmek artık stresli bir iş değil.  Müşteri memnuniyetini taşımacılıkta odak noktası haline getiren Sarıcan Nakliyat sizler için her ayrıntıyı düşünüyor ve nakliye zamanında uyguluyor.

 

Sadece evden eve taşınmada değil, ev eşyalarınızı depoda saklama hizmeti de sunuyoruz.

 

paketlemepaketleme

 

Paketleme

Paketleme Hizmetleri

Detaylar

Depolama

Depolama Hizmeti

Detaylar

Sigorta

Sigorta Hakkında

Detaylar

1.Evden Eve Nakliyatta En İyi Reklâm Müşteri Memnuniyetidir.
2.Evden Eve Nakliyat; İşini Bilenlerin Yapacağı Bir Hizmettir.
3.Eşyalarınızın Özenli ve Sağlıklı Taşınmasını İstiyorsanız Sarıcan Evden Eve Nakliyata Gelin.
4.Evden Eve Nakliyatın Birincil İlkesi Güvenilir Olmaktır

Antalya Nakliyat bünyesinde bulunan, konusunda uzmanlaşmış taşıma ekibimiz ve yılların verdiği iş tecrübesi ile siz rahat ve huzur içerisinde eşyalarınızı ulaştırabilirsiniz. Sarıcan Nakliyat Antalya bünyesinde verilen hizmetlerimiz ;

- Nakliyat

- Evden Eve Taşımacılık

- Lojistik

- Depolama

- Paketleme

- Şehir içi ve Şehirler Arası Taşımacılık, olarak gruplandırılabilir.

 

 

 

  EvdenEve.Gen.TR | NakliyecilerSitesi.net | EvdenNakliyatEve.com

 

Tags : Antalya Nakliyat |  Antalya Nakliye | Antalya Evden Eve | Antalya Evden Eve Nakliyat


Kod Düzenlemesi & SEO : kalitelipanelci Bilişim Hizmetleri ANTALYA